W dniach 5-8.10.2017 r. w Krakowie w Ośrodku Psychoonkologii Zielony Dół prowadzonego przez Stowarzyszenie Unicorn, odbyły się  zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie już po raz czwarty, warsztaty integracyjno- terapeutyczne skierowane do kobiet dotkniętych chorobą nowotworową, w tym zwłaszcza nowotworom ginekologicznym.

Realizacja warsztatów  „Motyle w brzuchu- coś dla ciała i ducha” było możliwe dzięki wsparciu firmy ROCHE POLSKA.

Firma Kiko Milano bezpłatnie przeprowadziła warsztaty wizażu. Każda z uczestniczek mogła dowiedzieć się jak tuszować skutki leczenia onkologicznego. Dla uczestniczek warsztatów otrzymaliśmy wsparcie w postaci zestawów kosmetyków od firm: SMART GIRLS GET MORELaboratorium Kosmetyczne Jadwiga oraz od Fundacji Piękniejsze Życie.

Dziewczyny brały udział w warsztatach dietetycznych z zaprzyjaźnioną z naszym Stowarzyszeniem dietetyk Anną Załubską oraz w zajęciach psychologicznych prowadzonych przez Beatę Pachońską.

Dzięki Polskiemu Towarzystwu Ginekologii Onkologicznej odbyły się warsztaty z udziałem lekarza ginekologa  dr Kamila Zalewskiego, który pomógł dziewczynom w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania z zakresu leczenia onkologicznego.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Niebieski Motyl