W dniach 28.02 – 3.03 br.odbyły się kolejne warsztaty „Motyle w brzuchu coś dla ciała i ducha” a po raz drugi w przepięknym Kazimierzu. Gospodarze z Ekopark Lipowa Dolina powitali nas pysznymi pączkami i faworkami z okazji Tłustego czwartku. W piątek po pysznym śniadaniu uczestniczyłyśmy w zajęciach z jogi śmiechem bo przecież śmiech to zdrowie 
Nasze warsztaty nie mogły się odbyć bez wielogodzinnych rozmów z Beata Pachońska Psychologia Praktyczna o emocjach towarzyszących chorobie, stresie związanym z kolejną wizytą kontrolną, rozmowach z bliskimi o chorobie.
Brałyśmy również udział w relaksacyjnym masażu z gongami.
Na długo zapamiętamy nocne zwiedzanie Kazimierza z pochodniami, poznając historię i legendy kazimierskie.
Sobota była pod znakiem badań. Podczas panelu medycznego MIRO wraz z Panią Doktor Ewa Doraczyńska zostały przeprowadzone badania USG piersi, brzucha oraz badania endowaginalne.
Również dzięki firmie Braster mogłyśmy zbadać piersi sprawnie i bezboleśnie.
Pod koniec dnia malowałyśmy kubki. Była to niezła zabawa którą zapewne powtórzymy. Dzień zakończył się ogniskiem przygotowanym przez gospodarzy Lipowej Doliny.
Ostatni dzień to tworzenie z Beatką Pachońską mapy marzeń. Bawiłyśmy się jak dzieci wycinając i wklejając nasze marzenia, postanowienia…Przy tak fajnej zabawie nie zabrakło wielu wzruszeń.
Na koniec każda z uczestniczek otrzymała drobne upominki :
koguty kazimierskie od Piekarnia Sarzyński, Kazimierz Dolny;
piękną bransoletkę zrobioną prosto z serca od LEI handmade;
przepyszne sery kozie od Ser Kozi Wierzchoniowski;
Pełną fotorelację z warsztatów przygotował Sylwester Doraczyński Fotografia / SDFoto
Wszystkie nasze wydarzenia wsparło Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej za co z całego serca bardzo dziękujemy.
Pozostały piękne wspomnienia, nawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie.